+38 067 594 76 00 +38 068 401 34 61 sales@acmelight.com.ua Зворотній дзвінок
01-slide

СВІТНІ МАТЕРІАЛИ ACMELIGHT
Люмінесцентні та світні фарби від виробника

02-slide

СВІТНА ФАРБА ДЛЯ ФАСАДІВ
AcmeLight Façade

03-slide

СВІТНА ФАРБА ACMELIGHT ROAD
для дорожньої розмітки

04-slide

НОВИНКА!
світна фарба для творчості

05-slide

Фарба для систем безпеки
AcmeLight FES

previous arrow
next arrow

Світна фарба AcmeLight від виробника

Вітаємо Вас у сяючому та барвистому світі AcmeLight™

Компанія «Acmelight ™» розробляє і виробляє лакофарбову продукцію, що світиться в темряві, для всіх сфер будівництва та ремонту, дизайну та реклами, систем безпеки та евакуації людей. Фарба, що світиться від компанії Acmelight™ – це революційна технологія, яка працює на основі дії люмінесцентного пігменту, здатного перетворювати поглинаючу ним енергію в світіння в темряві.

Продукція Acmelight ™ представлена широким асортиментом високоякісної світної фарби та готової світної продукції. При виготовленні світної продукції на виробництві використовується сучасне обладнання та новітня технологія, розроблена технологами АкміЛайт. Вся продукція AcmeLight™ має гігієнічні висновки Росспоживнагляду Росії, МОЗ України та європейський сертифікат якості. Продукція компанії пройшла незалежну експертизу, сертифікована та має паспорта безпеки.

Компанія Acmelight™ пропонує свіжу ідею для бізнесу – фарби що світяться. Що це таке? Це спеціальний склад, при нанесенні якого на поверхню об’єкт впродовж дня набирає світло, а в темряві його віддає, іншими словами після фарбування нашою фарбою предмет, світитиметься сам по собі. Не за горами майбутнє, коли замість нічних електричних ліхтарів, наш шлях висвітлюватимуть будівлі і тротуари, пофарбовані люмінесцентними фарбами!

Чому з Acmelight співпрацюють представники більше 25 країн світу

01
Компанія пропонує інноваційний продукт, під назвою фарба, що світиться або самосвітна фарба. Люмінесцентна фарба дає можливість звичайним речам зажити новим життям! Флуоресцентна фарба залишає незабутні враження!
02
Світна в темряві фарба вже набрала популярність в найрізноманітніших сферах – виробництво, реклама, будівництво, дизайн, мода.
03
На базі нашого продукту розроблено понад 70 ідей для бізнесу. Сприяє тому широка номенклатура світної продукції і палітра фарб, яка дозволить вибрати потрібний колір світіння в темряві.
04
Компанія розробила і впровадила вигідні умови для відкриття світного бізнесу і хорошого заробітку на світних продуктах.

Як застосовувати продукцію AcmeLight